Klöckler Bedřich (činný v 1. třetině 20. století)
Skály nad řekou, signováno a datováno vpravo dole B. Klöckler 1902, olej/karton,16 x 25,5 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |